Ana Sayfa
  Hakkımızda
  Müşteri Hizmetleri
  Web Tasarımı
  Web Sitesi Kanunu
  Kullanım Şartları
  Banka Hesap Numaralarımız
  Referanslarımız
Canlı Destek Hattı
Veri Kurtarma Adana Bayisi
.CO uzantılar geldi!
.CO uzantılı alan adlarını bizden tescil edebilirsiniz. Yoğun talepten dolayı alan adınızı başkası almadan acele edin.[10.08.20]

Dolar Fiyatlarını Sabitledik.!
Bizden yapacağınız Domain ve Hosting alışverişlerinde dolar kurunu 8.00 TL olarak sabitledik. Ödeme yaparken bakiye hesaplamasında doviz kurunu 8.00 TL olarak hesaplayınız.[02.11.20]

› MS Outlook Express Email Ayarları
› MS Outlook 2003 Email Ayarları
› MS Outlook 2007 Email Ayarları
› DNS Bilgilerimiz
› E-mail Gönderme Sorunu / Port Değişikliği
› Outlook Express Mail Ayar Programı
› Outlook 2007 Ayarları ( Video 1.74Mb)
Domain Nedir?  

 Alan adı (domain name) web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Bu adres olmadan internet kullanıcıları web sitenize ulaşamazlar. Örneğin şu anda gezmekte olduğunuz sitenin alan adı Hostbul.net'tir.

Alan adları ip adresi denilen, bilgisayarların birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin daha basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle ifade edilmiş halidir. Örneğin hostakademi.com alan adını adres barına yazdığınızda Internet bu alan adını önce ip adresine çevirir, daha sonra sizi bu ip adresine sahip bilgisayara yönlendirir.

Dolayısıyla web sitenizi ziyaret etmek isteyecek kişiler ip adresinizi bilemeyecekleri için bir alan adı alarak sitenize daha kolay ve akılda kalıcı bir adres belirlemelisiniz.

Domain uzantılarına göre alan adı fiyatlarımız aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Her türlü soru ve problemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BELGE
DOMAIN YIL  FİYAT      
Yok com 1 15$
Bu alandaki Tüm domainler 1 ila 10 yıl arasında kaydedilebilir ve her yıl için fiyat aynıdır.

NOT: Normal süreçlerinde uzatılmayan domainler için süre bitimlerinde farklı ücretlendirmeler uygulanır.Bilgi için irtibat kurun.

info@hostakademi.com

Yok net 1 15$
Yok org 1 15$
Yok biz 1 15$
Yok info 1 15$
Yok name 1 15$
Yok us 1 15$
Yok tv 1 25 $
Design By HostAkademi