Ana Sayfa
  Hakkımızda
  Müşteri Hizmetleri
  Web Tasarımı
  Web Sitesi Kanunu
  Kullanım Şartları
  Banka Hesap Numaralarımız
  Referanslarımız
Canlı Destek Hattı
Veri Kurtarma Adana Bayisi
.CO uzantılar geldi!
.CO uzantılı alan adlarını bizden tescil edebilirsiniz. Yoğun talepten dolayı alan adınızı başkası almadan acele edin.[10.08.20]

Dolar Fiyatlarını Sabitledik.!
Bizden yapacağınız Domain ve Hosting alışverişlerinde dolar kurunu 8.00 TL olarak sabitledik. Ödeme yaparken bakiye hesaplamasında doviz kurunu 8.00 TL olarak hesaplayınız.[02.11.20]

› MS Outlook Express Email Ayarları
› MS Outlook 2003 Email Ayarları
› MS Outlook 2007 Email Ayarları
› DNS Bilgilerimiz
› E-mail Gönderme Sorunu / Port Değişikliği
› Outlook Express Mail Ayar Programı
› Outlook 2007 Ayarları ( Video 1.74Mb)
MÜŞTERİ HİZMETLERİ  

Hostakademi olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını önemsiyoruz, bizim için müşteri memnuniyeti sunulan hizmet kalitesi kadar önemlidir.

Bu nedenle hizmetlerimizde sunduğumuz kalite kadar, sunulan müşteri desteği, sorularınızın hızlı ve çözüme yönelik olarak yanıtlanması, ihtiyaçlarınızın ekomomik biçinde çözümlenmesi için 24 saat çalışmaktayız. Bize 24 saat info@hostakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 
 
Web Posta :
Web tarayıcınız aracılığı ile dünyanın her yerinden tek adresle e-postalarınıza ulaşmak için http://webmail.alanadiniz.com adresini kullanabilirsiniz.
Soru & Cevap :
Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz. Bu bölüm müşterilerimizden gelen soruların derlenmesi ile oluşturulmuştur.
İletişim :
Müşteri Hizmetleri : 0 322 365 00 99
Müşteri Hizmetleri : info@hostakademi.com

Design By HostAkademi