Ana Sayfa
  Hakkımızda
  Müşteri Hizmetleri
  Web Tasarımı
  Web Sitesi Kanunu
  Kullanım Şartları
  Banka Hesap Numaralarımız
  Referanslarımız
Canlı Destek Hattı
Veri Kurtarma Adana Bayisi
.CO uzantılar geldi!
.CO uzantılı alan adlarını bizden tescil edebilirsiniz. Yoğun talepten dolayı alan adınızı başkası almadan acele edin.[10.08.20]

Dolar Fiyatlarını Sabitledik.!
Bizden yapacağınız Domain ve Hosting alışverişlerinde dolar kurunu 8.00 TL olarak sabitledik. Ödeme yaparken bakiye hesaplamasında doviz kurunu 8.00 TL olarak hesaplayınız.[02.11.20]

› MS Outlook Express Email Ayarları
› MS Outlook 2003 Email Ayarları
› MS Outlook 2007 Email Ayarları
› DNS Bilgilerimiz
› E-mail Gönderme Sorunu / Port Değişikliği
› Outlook Express Mail Ayar Programı
› Outlook 2007 Ayarları ( Video 1.74Mb)
HAKKIMIZDA  
 
 
 14 yıllık sektörel tecrübenin verdiği güven ile mevcut ortaklıklarla yol ayrımına giderek, kurulan HOSTAKADEMİ YAZILIM, İNTERNET VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ; orta ve büyük ölçekli firmalara  web çözümleri, güvenlik ve alarm sistemleri, sektöre özgü yazılımlar, Logo Yazılım çözümleri ve kurumsal ağ çözümlerinde ihtiyaç olan  hizmeti sunmak için kurulmuştur .

      Kadrosunda sertifikalı Logo Sistem Uzmanı, Veritabanı Uzmanı Endüstri Mühendisi , Yazılım Ekibi ve Teknik Servis Departmanı Elemanı bulunmaktadır.  Logo Yazılım Programları Destek Danışmanlık  ve Teknik Destek konularında 12 yılı aşan bilgi deneyimi mevcuttur. 

  Microsoft sistem mühendisleri tarafından yönetilen sunucularımız üzerinden Hosting ve domain hizmeti vermekteyiz. Siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli kendimizi ve sistemlerimizi geliştirmeyi ilke edindik.

    Adana,Mersin, Osmaniye ve çevre illerde teknolojik danışmanlık yaptığı müşterileri bulunup müşterilerinin ihtiyaçlarina hızlı, verimli ve etkin çözümler sunmaktadir. Ayrıca Türkiye geneline yayılmış domain ve hosting müşteri ağına sahiptir.
 
HOSTAKADEMİ YAZILIM, İNTERNET VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ CREA KURUMSAL YETKİLİ SATIŞ & SERVİSİ OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.
Design By HostAkademi